جعبه آگهی بالاترینمشخصات آگهی


درج آگهی مشاغل یا  کسب و کار و حرف مختلف در بالاترین با قیمت کمتر در جعبه آگهی بالاترین در صفحه لینکهای داغ، صفحه لینک‌های تازه و صفحه لینک‌های کاربران مقدور است.  این آگهی‌ها باید خصوصیات زیر را داشته باشند:


  • آگهی دهنده می‌بایست حرفه خود را در یک جمله با استفاده از حداکثر ۱۴۰ حرف توضیح دهید.

  • هر آگهی می‌تواند حاوی یک تصویر یا لوگو باشد. این تصویر باید مربوط به تبلیغ مورد نظر باشد و به اندازه ۳۰ در ۳۰ پیکسل طراحی شده باشد و حجم آن بیشتر از ۳۰ کیلوبایت نباشد.

  • هر آگهی در دو خط ارسال خواهد شد. خط اول به صورت کوتاه، و به بهترین سبک ممکن کسب و کار مورد نظر را توضیح می‌دهد، خط دوم اختصاص به نام، نشانی اینترنتی و تماس حرف خواهد داشت. در این خط لازم است نام واقعی نهاد آگهی دهنده درج شود. نشانی اینترنتی که در آگهی درج می‌شود باید تنها به صفحه‌ای که قرار است نشان داده شود منتهی شود. استفاده از آدرسهای ریدایرکت شده موجب متوقف شدن نمایش آگهی خواهد شد.

  • قیمت: هزینه درج آگهی به صورت روزانه و بر اساس صفحه‌ای که قرار است آگهی در آن نشان داده شود تعیین می‌شود. هزینه نمایش یک آگهی در صفحه اصلی بالاترین، برای یک روز کامل ۹۹ دلار امریکا است. هزینه نمایش آگهی در صفحه لینک‌های تازه روزانه ۴۹ دلار امریکا و در سایر صفحات (صفحه لینک و صفحات کاربری) روزانه ۱۹ دلار امریکا خواهد بود.  

  • تمامی حِرَف و مشاغلی که تا پایان سال میلادی ۲۰۱۱ از بالاترین آگهی خریداری کنند به طور رایگان در بانک اطلاعاتی حرف و مشاغل بالاترین وارد می‌شوند. این بانک از این پس به طور دائم در اختیار بازدیدکنندگان قرار خواهد داشت.

  • روند ثبت آگهی: افراد حقوقی یا حقیقی می‌توانند با مراجعه به این صفحه و تکمیل فرم مربوطه و ارائه مشخصات حساب paypal  یا بانکی  تقاضای درج آگهی خود را به ثبت برسانند. بالاترین ظرف یک روز کاری به این تقاضا رسیدگی خواهد کرد. بالاترین حق قبول یا رد یک آگهی بنابر سیاستهای داخلی را برای خود محفوظ می‌دارد. برداشت مبلغ مربوطه از حساب افراد پس از تصویب آگهی توسط بالاترین صورت خواهد گرفت.