ایرانیان بسیاری در نقاط مختلف جهان مشاغل موفقی را پایه‌گذاری کرده‌اند هر چند خوشبختانه این مشاغل و حرف بسیار موفق و خوش‌نام هستند اما تا کنون امکان تبلیغ آنها در جامعه فارسی‌زبان به طور خاص فراهم نشده است.

ادنگار پایگاهی است برای اطلاع‌رسانی در مورد حرفه شما. آگهی شما در سایت بالاترین بزرگترین سایت وب دو ایرانی نشان داده می‌شود. صاحبان حرف و مشاغل گوناگون می‌توانند به آسانی سایر فارسی‌زبانان منطقه خود یا جهان را با محصولات یا خدمات خود آشنا کنند.

 چرا به ادنگار و بالاترین آگهی بدهم؟

ادنگار آگهی شما را در وب سایت بالاترین یعنی پربیننده‌ترین وب‌۲ فارسی‌زبان نمایش خواهد داد.   افراد زیادی روزانه برای پیگیری اخبار، بحث و نظردهی در مورد موضوعات مختلف سیاسی،‌ اجتماعی، فرهنگی و علمی به سایت بالاترین مراجعه می‌کنند. این تعداد به طور متوسط یک ملیون و هفتصد هزار نفر در ماه است. اگر به طور متوسط هر یک از این افراد سه بار در ماه به بالاترین مراجعه کنند یعنی بالاترین حداقل چهل ملیون بار در ماه دیده می‌شود. با در نظر گرفتن این آمار، ارسال آگهی در بالاترین تضمینی خواهد بود که تعداد قابل توجهی از ایرانیان آگهی شما را ببینند. با توجه به تنوع مطالب در وب‌سایت بالاترین، مراجعه‌کنندگان به این سایت از طیف‌ها و طبقات مختلف اجتماعی هستند. بسیاری از افراد برای آگاهی از اخبار سیاسی، اجتماعی و اقتصادی به بالاترین مراجعه می‌کنند، طیف دیگری که از علاقمندان پر و پا قرص بالاترین هستند گروه ورزشکاران و ورزش‌دوستان هستند. روزانه تعداد زیادی خبر و تحلیل ورزشی در بالاترین به اشتراک گذارده می‌شود و بخصوص در زمان مسابقات مهم ورزشی بحث‌های جنجالی و داغی در بالاترین دیده می‌شود. در بخش هنر و ادبیات بالاترین، مجموعه کم‌نظیری از مطالب فرهنگی و ادبی به اشتراک گذاشته می‌شود. این بخش از بالاترین با مخاطبان خاص خود برای کسانی که به انواع هنرها نظیر سینما، موسیقی، نقاشی و ادبیات علاقه دارند جذابیت ویژه‌ای دارد. و در نهایت بخش سرگرمی بالاترین با مجموعه جذابی از مطالب طنز و عکس‌ها و فیلم‌های جذاب باعث سرگرم شدن همه افراد می‌شود.  بنابراین نمایش آگهی در بالاترین به معنای نشان دادن یک حرفه به اقشار و طبقات مختلف جامعه با سلائق مختلف می‌باشد.

 

آگهی در کدام نقطه از جهان دیده می‌شود؟

ادنگار امکانی ویژه در اختیار متقاضیان ارسال آگهی به بالاترین قرار می‌دهد و آن هم امکان نمایش منطقه‌ای یا جهانی حرف و مشاغل است. اگر تصور می‌کنید حرفه شما مختص به منطقه‌ای خاص است و امکان خدمات رسانی تنها در منطقه‌ای محدود برای شما میسر است، نمایش منطقه‌ای آگهی را انتخاب کنید. اگر تصور می‌کنید کسب و کار شما متقاضی جهانی دارد و امکان ارائه خدمات به کل جهان را دارید می‌توانید از امکان نمایش جهانی آگهی استفاده کنید. همینطور می‌توانید بخش‌هایی از یک قاره را برای نمایش آگهی خود انتخاب کنید.  


آگهی من در کدام قسمت از صفحه بالاترین نمایش داده می‌شود؟

آگهی شما بنا به انتخاب شما، مطابق شکل روبرو، در یکی از سه بخش صفحات بالاترین یعنی بالابخش، میان‌بخش یا کناربخش نمایش داده خواهد شد. قیمت ارسال آگهی در این سه ناحیه تا حدودی متفاوت خواهد بود. 


قیمت یک آگهی چگونه محاسبه می‌شود؟

هزینه ارسال آگهی به بالاترین تابع سه انتخاب شما خواهد بود.

۱.     محل اگهی در صفحه: آگهی شما بنا بر انتخاب شما در یکی از سه بخش بالابخش، میان‌بخش یا کناربخش نمایش داده خواهد شد.

۲.     مناطقی از جهان که قرار است آگهی شما در آنها نمایش داده شود. بسته به انتخاب شما آگهی شما می‌تواند تنها در یک منطقه از جهان نشان داده شود. مثلا صاحب یک رستوران در لوس‌انجلس تصمیم بگیرد که آگهی خود را تنها در کالیفرنیا به نمایش بگذارد. هر چقدر تعداد مناطق انتخابی آگهی دهنده بیشتر باشد هزینه نمایش آگهی بیشتر خواهد شد. به این ترتیب بیشترین هزینه ارسال یک آگهی زمانی است که شما انتخاب آگهی در کل نقاط جهان را انتخاب کرده باشید.

۳.     مدت زمانی که قرار است آگهی شما نمایش داده شود.


ادنگار چیست و چگونه کار می‌کند؟

ادنگار ابزاری است برای ثبت و ارسال آسان آگهی بر روی بالاترین. به طور خلاصه شما در سه مرحله و در عرض سه دقیقه آگهی خود را به بالاترین ارسال خواهید کرد.

۱.     یکی از سه بخش را انتخاب کنید

۲.     مشخصات خود را در فرم ارسال آگهی وارد کنید

۳.     وجه آگهی را پرداخت کنید