پرسش‌های متدوال بالاچه هاعضویت در بالاچه‌ها به چه معناست؟ و تفاوت آن با اشتراک چیست؟

در حال حاضر تمامی کاربران بالاترین عضوی از بالاچه‌ها هستند. عضویت کاربران در بالاچه مادامی که توسط گردانندگان لغو نشده باشند ادامه خواهد داشت. عضویت به این معناست که تمامی کاربران در تمامی بالاچه‌ها می‌توانند لینک ارسال کنند، کامنت بگذارند و رای بدهند. اگر فعالیت کاربری در بالاچه‌ای منع شود آن کاربر نمی‌تواند در آن بالاچه لینک ارسال کند یا کامنت بگذارد و به لینک‌های آن بالاچه رای بدهد.

اشتراک در بالاچه در حال حاضر تنها برای این است که شما لینک‌های بالاچه‌هایی را که عضو آن هستید در «بالاترین من» ببینید. برای دسترسی آسان شما به پستهای بالاچه‌های مورد علاقه‌تان، در بالاچه مشترک شوید و فعالیت آنها را در صفحه «بالاترین من» دنبال کنید.


چگونه برای یک کاربر دعوتنامه اشتراک ارسال کنم؟

در سمت راست هر بالاچه دکمه‌ای برای ارسال دعوتنامه به سایر کاربران گذاشته شده. با کلیک بر روی آن و انتخاب کاربر یا کاربران، دعوتنامه برای آن(ها) ارسال خواهد شد و در صورت پذیرفتن دعوتنامه مشترک بالاچه خواهد شد.


چگونه می‌توانم تنها لینک‌های ارسال شده از بالاچه‌هایی که در آنها مشترک هستم را ببینم؟

با کلیک بر روی انتخاب «بالاترین من» روی منو بار اصلی بالاترین این امکان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.


محدود کردن یک کاربر از دسترسی به بالاچه به چه معناست؟

همه بالاچه‌ها عمومی هستند و همه کاربران آزادند که در آنها فعالیت کنند. اگر مدیریت یک بالاچه به هر دلیلی تشخیص دهد که باید فعالیت کاربری را در بالاچه خود محدود کند، آن کاربر از آن پس امکان رای، ارسال لینک و نظر نخواهد داشت، هر چند همچنان می‌تواند به همه مطالب بالاچه دسترسی داشته باشد.

چرا دیگر نمی‌توانم در بالاچه‌ای که پیش از این فعالیت می‌کردم، لینک یا کامنت ارسال کنم؟

سازنده یا یکی از گردانندگان بالاچه به دلیل فعالیت خلاف قوانین بالاچه فعالیت شما را محدود کرده است. اگر مدیریت یک بالاچه به هر دلیلی تشخیص دهد که فعالیت کاربری را در بالاچه خود محدود کند، آن کاربر از آن پس امکان رای، ارسال لینک و نظر نخواهد داشت، هر چند همچنان می‌تواند به همه مطالب بالاچه دسترسی داشته باشد.


صفحه بالاترین من چیست؟

بالاترین من بخشی از بالاترین است که مربوط به بالاچه‌هایی است که در آن مشترک هستید. در این صفحه می‌توانید مطالب تمام بالاچه‌هایی را که در آن اشتراک دارید ببینید.


بالاچه‌های پرطرفدار چگونه انتخاب می شوند؟

بالاچه هایی با بیشترین عضو و بیشترین میزان فعالیت نسبت به دیگر بالاچه‌ها در این لیست قابل مشاهده‌اند.چرا امکان فرستادن گزارش خطای کاربر برای لینک های داخل بالاچه وجود ندارد؟

این امکان به زودی ایجاد خواهد شد.
پرسش‌های مربوط به مدیریت بالاچه


چگونه دسترسی یک کاربر به بالاچه خود را محدود کنیم یا امکان دسترسی را به کاربر محدود شده برگردانیم؟

در کنار هر لینک یا کامنت داخل بالاچه یک علامت چکش وجود دارد. با کلیک بر روی آن دو انتخاب در اختیار مدیران بالاچه قرار خواهد گرفت که یکی از انها امکان سلب دسترسی کاربر از بالاچه است.


چگونه یک لینک غیر قانونی یا نامربوط به بالاچه را از بالاچه حذف کنیم یا لینک به نادرست حذف شده را برگردانیم؟

در کنار هر لینک یا کامنت داخل بالاچه یک علامت چکش وجود دارد. با کلیک بر روی آن دو انتخاب در اختیار مدیران بالاچه قرار خواهد گرفت که یکی از انها امکان حذف یک لینک از بالاچه است.

برای برگرداندن لینکی که به اشتباه حذف شده، در سمت چپ صفحه و با کلیک بر روی دکمه مدیریت بالاچه، منو بار مدیریت در سمت راست نمایش داده می شود. به بخش لینکهای ممنوع شده بروید و با کلیک بر رور دکمه «فعال شود» لینک را برگردانید. برای راهنمای تصویری به این صفحه مراجعه کنید.


چگونه یک کامنت را در یک بالاچه حذف کنیم یا کامنت به نادرست حذف شده را برگردانیم؟

در کنار هر لینک یا کامنت داخل بالاچه یک علامت چکش وجود دارد. با کلیک بر روی آن دو انتخاب در اختیار مدیران بالاچه قرار خواهد گرفت که یکی از انها امکان حذف یک کامنت از بالاچه است.

برای برگرداندن کامنتی که به اشتباه حذف شده، در سمت چپ صفحه و با کلیک بر روی دکمه مدیریت بالاچه، منو بار مدیریت در سمت راست نمایش داده می شود. به بخش نظرهای ممنوع شده بروید و با کلیک بر رور دکمه «فعال شود» کامنت را برگردانید. . برای راهنمای تصویری به این صفحه مراجعه کنید.


آیا کاربر سازنده در صورتی که متوجه شود بالاچه‌ای که ساخته از نظر مضمون و محتوا پیش از این توسط دیگران ساخته شده، می تواند بالاچه خود را حذف کند؟

این امکان در آینده وجود خواهد داشت. در حال حاضر برای حذف بالاچه هایی که ساخته شده، سازنده آن می‌تواند با info@balatarin.com تماس بگیرد.