راهنمای ساخت و مدیریت بالاچهلطفا برای ساخت بالاچه به موارد زیر توجه کنید:


  • به ازای ساخت هر بالاچه ۳۰۰ واحد از انرژی شما کاسته‌ خواهد شد.

  • هیچ کدام از محتوای بالاچه شما (نام، عکس، معرفی، برچسب‌ها، دسته‌ها و…) نباید حاوی موارد ممنوعه در بالاترین باشد.

  • نام بالاچه شما حتی‌الامکان شبیه نام بالاچه‌ دیگری نباشد.

  • به عنوان نام بالاچه از نامی استفاده نکنید که ثبت شده است و یا به طور رسمی متعلق به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری است زیرا ممکن است در صورت درخواست این موسسات از شما خواسته شود که نام بالاچه خود را تغییر بدهید.

  • از نامی استفاده نکنید که توهین‌آمیز یا با معیارهای معمول بی‌ادبانه است.

  • در حال حاضر هر هفته حداکثر ۳ بالاچه می‌توانید بسازید.


در هر زمان اعم از هنگام ساختن بالاچه یا پس از آن اگر شرایط فوق را رعایت نکنید، بالاترین این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بالاچه شما را حذف کند.


image2.jpg
مدیریت بالاچه‌ها


مدیران هر بالاچه برای دسترسی به ابزار مدیریتی بالاچه باید روی دکمه ی مدیریت بالاچه کلیک کنند:l1done.jpg
با کلیک بر روی این دکمه شما به Menu Bar  مدیریتی بالاچه وارد می شوید. اولین گزینه از سمت چپ مربوط به ویرایش مشخصات اولیهٔ بالاچهٔ خواهد بود:3done.jpgدر بخش دوم فهرستی از گردانندگان بالاچه در اختیار سازندهٔ آن قرار خواهد گرفت. سازندهٔ بالاچه در این بخش می تواند از کاربران دیگر برای مشارکت در مدیریت بالاچه دعوت کند یا مدیریت را از آنان سلب نماید.2done.jpgدر بخش سوم فهرست کاربرانی نمایش می یابد که توسط مدیریت از دسترسی به بالاچه منع شده اند. در کنار نام هریک از این کاربران کلیدی قرار دارد که با کلیک بر روی آن امکان دسترسی کاربر محروم به بالاچه مجدداً برقرار خواهد شد.


4done.jpg


در بخش چهارم نظرهای ممنوع شده در دسترس مدیران بالاچه قرار خواهد گرفت.


5done.jpg


در بخش پنجم مدیریت لینکهای حذف شده امکان پذیر خواهد بود.


6done.jpgبرای مدیریت و حذف یک لینک از بالاچه خود باید ابتدا وارد لینک شوید.


main.jpgدر گوشه پایین سمت چپ روی علامت چکش کلیک کنید تا دو گزینه به شما داده شود. با انتخاب اولی لینک غیر فعال شده و در بالاچه شما دیده نخواهد شد و با انتخاب دومی، کاربر ارسال کنندۀ لینک اجازه فعالیت در بالاچه شما را از دست خواهد داد.linkremove.jpgبرای مدیریت و حذف یک کامنت  در گوشه پایین سمت چپ بالا، روی علامت چکش کلیک کنید تا دو گزینه به شما داده شود. با انتخاب اولی، کامنت غیر فعال شده و در بخش نظرات لینک دیده نخواهد شد و با انتخاب دومی، کاربر ارسال کنندۀ کامنت اجازه فعالیت در بالاچه شما را از دست خواهد داد.2.jpg


اگر مدیریت بالاچه نتیجه بگیرد که نظری به نادرست حذف شده با کلیک بر روی دکمهٔ مدیریت نظر و با انتخاب گزینهٔ «فعال شود» امکان بازگرداندن آنرا خواهد داشت.888done.jpg
اگر مدیریت بالاچه نتیجه بگیرد که لینکی به نادرست حذف شده با کلیک بر روی دکمهٔ مدیریت لینک و با انتخاب گزینهٔ «فعال شود» امکان بازگرداندن آنرا خواهد داشت.


777done.jpg