بالاترین بر روی گوشی تلفن


متاسفانه در بسیاری از گوشی‌های تلفن همراه امکان نمایش صحیح کلمات زبان فارسی پیش‌بینی نشده است. به این دلیل بسیاری از کاربران امکان مطالعه بالاترین در گوشی تلفن همراه خود را ندارند. تا کنون تعدادی نرم‌افزار فارسی‌ساز برای استفاده در گوشی‌ها به بازار عرضه شده است. از آنجا که ما امکان بررسی عملکرد و بخصوص امنیت این نرم‌افزارها را نداریم به شما توصیه می‌کنیم برای خواندن سایت‌های فارسی از براوزرهای شناخته شده موجود استفاده کنید.

به عنوان مثال برای گوشی‌های اندروئید می‌توانید براوزر فایرفاکس را از اینجا دانلود کنید.


 

۱- ابتدا بر روی گوشی موبایل خود فایرفاکس را باز کنید:


                                                                    ۴- از این پس هر گاه تول‌بار فایرفاکس (جایی که آدرس را در آن وارد می‌کنید) انتخاب کنید و سپس به پرونده بوک مارک مراجعه کنید، سایت بالاترین در این صفحه خواهد بود:


                                        ۲- سپس آدرس بالاترین را وارد کنید و سایت را بر روی گوشی خود باز کنید:

۵- - اگر در پرونده بوک‌مارک‌های خود بر روی آدرس بالاترین کلیک کنید امکان اضافه کردن بالاترین به صفحه گوشی Add to Home Screen به شما نشان داده خواهد شد:   
         
                                              


                             
۳- بالاترین را به بوک‌مارک‌های خود اضافه کنید. یعنی زمانی که بالاترین باز است در menu گوشی ستاره نشان داده شده را انتخاب کنید. زمانی که ستاره به رنگ زرد در میاید سایت بالاترین بوک‌مارک شده است.۶- در این صورت بر روی صفحه گوشی شما لوگوی بالاترین با لینک مستقیم اضافه خواهد شد: