مشکلات تکنیکی


مشکلات زیر قبلا به ما گزارش شده است و ما از آن مطلع هستیم. لطفا برای مشکلات زیر درخواست جدیدی نفرستید. ما براساس اولویتها و وقت تیم بالاترین این مشکلات را رفع خواهیم کرد. 

 

مشکل جستجوی وبسایت 

در زمانی که بخش جستجوی بالاترین دچار اشکال می‌شود ‌می‌توانید ازبخش جستجویگوگل استفاده کنید. برای این کار مثلا اگر میخواهید کلمه   "ایران" را سرچ کنین این عبارت را در گوگل تایپ کنید:

ایران  site:balatarin.com


کم شدن ناگهانی انرژی
این در اکثر مواقع به این علت اتفاق می‌افتد که بالاترین محاسبات انرژی را هر از گاهی انجام می‌دهد و در واقع انرژی پس از سقوط انرژی صحیح است. در بعضی مواقع ممکن است که انرژی فرد حتی منفی شود.

اگر کاربر جدید هستید معمولا چون اعتبارتان کم است سریعا انرژی شما منفی می شود و دیگرنمی توانید در وبسایت فعالیت کنید. بهتر است ۲۴ ساعت صبر کنید تا انرژیتان  به طور کامل پر شود و با اعتبار شما مساوی شود. اگر۲۴ ساعت صبر کردید و انرژی روزانه شما مساوی اعتبار شما نشد، بهترین کار این است که یک بار از حساب خود خارج و دوباره وارد شوید. 

منفی شدن اعتبار بطور دایمی 
این معمولا بدین دلیل اتفاق می افتد که یک کاربر تنها به یک وبسایت لینک می‌دهد. مکانیزم خودکاری در بالاترین وجود دارد که اعتبار کسانی را که بیشتر لینک‌هایشان به یک وبسایت است به صورت اتوماتیک کم میکند. متاسفانه برای بعضی از حسابهای کاربری اعتبار منفی میشود و کاربر دیگر قادر به فعالیت نیست. از رسیدگی به درخواست شما در مورد این حساب‌ها معذوریم، این حسابهای کاربری قابل بازگشت نیستند.
ترجمه پیشنهادی کار نمیکند.