پیام خصوصی


امکان ارسال پیام خصوصی برای تسهیل ارتباط شخصی بین کاربران فراهم شده است.


برای استفاده از این امکان و شروع مکالمه با یک کاربر، لطفا به صفحه مربوط به کاربر مذکور رفته و دکمه «فرستادن پیام» را بفشارید. برای دیدن پیام‌های دریافتی یا ادامه گفتگو، روی آیکون گفتگو درسمت چپ نوار بالایی صفحه کلیک کنید. همچنین در صورت نیاز این امکان را دارید که با مسدود کردن شناسه‌ها، امکان فرستادن پیام توسط آنها را محدود کنید.


این نسخه در مرحله آزمایشی است و خوشحال می‌شویم که در صورت برخورد با هرگونه مورد یا مشکلی، آن را با info@balatarin.com در میان بگذارید تا ما را در بهینه‌سازی این امکان یاری کنید.لطفا برای استفاده از پیام خصوصی به موارد زیر توجه کنید:


۱- پیام‌ها رمزگذاری شده و کاملا خصوصی هستند و تنها توسط فرستنده و گیرنده آن قابل دسترسی می‌باشند.


۲-  بالاترین هرگز و در هیچ پیغامی اطلاعات شخصی شما را درخواست نخواهد کرد.


۳- اکیدا به شما توصیه می‌کنیم که در استفاده از این امکان، نکات ایمنی رایج را رعایت کنید. برای اطمینان از امنیت خود، از مواردی چون باز کردن لینک‌های دریافتی از افراد ناشناس، وارد یا رد و بدل کردن رمز عبور یا اطلاعات بانکی، فرستادن اطلاعات شخصی و غیره خود‌داری کنید.

برای گزارش پیام‌هایی که درخواست اطلاعات شخصی دارند (فیشینگ)، با آدرس info@balatarin.com تماس بگیرید.


۴-  بالاترین مسوولیتی در قبال محتوای پیام‌های دریافتی کاربران ندارد. برای قطع یک مکالمه و جلوگیری از دریافت پیام از یک کاربر خاص، لطفا از امکان مسدود کردن شناسه‌ استفاده کنید.


۵- در صورت پاک کردن یک پیام، آن پیام تنها از صندوق پستی شما حذف خواهد شد و در صندوق فرد مقابل مکالمه همچنان قابل دسترسی است.