نحوه ارسال لینک


بالاترین لینک‌ها را قبل از ظاهر شدن روی وب‌سایت بررسی نمی‌کند و به هیچ وجه محتوای آن‌ها را تایید نمی‌کند. بالاترین نه توانایی این کار را دارد و نه علاقه‌ای به انجام این کار. مسئولیت صحت و محتوای مطالب بالاترین بر عهده سایتی است که مطلب را منتشر کرده است، همچنین مسئولیت بالابلاگ‌ها با کاربران نویسنده آن است.

بعد از فرستادن لینک یا بالابلاگ حتما لینک را در صفحه «لینک‌های تازه» چک کنید. مدت زمان محدودی فرصت دارید تا اشتباهات لینک را تصحیح کنید.

برای ارسال لینک به بالاترین باید ابتدا بالاچه‌ی مرتبط با محتوایی که می‌خواهید به بالاترین ارسال کنید را انتخاب کنید.

بالاچه‌ها:
هر بالاچه بخش معرفی، توضیحات و دستورالعمل دارد که در بخش معرفی بالاچه به صورت خلاصه معرفی شده است. در بخش توضیحات می‌توانید ببینید که بالاچه درباره‌ی چهموضوعی است و چه کارکردی دارد. در بخش دستورالعمل‌های بالاچه می‌خوانید که قوانین ارسال محتوا در هر بالاچه چیست تا در هنگام ارسال محتوای خود آنها را رعایت کنید.

کاربران به دو صورت می‌توانند محتوای مورد نظر خود را در بالاترین به اشتراک بگذارند:

 • بالابلاگ: کاربران می‌توانند محتوای مورد نظر خود را به صورت مستقیم در بالابلاگ نوشته و آن را منتشر کنند. هر کاربری با داشتن ۸۸ اعتبار می‌تواند در بالاترین بالابلاگ بنویسد.

 • لینک: هر لینک از لحاظ ساختاری از چند بخش تشکیل شده است: نشانی، عنوان، خلاصه که داشتن هر سه این بخش‌ها برای هر لینک الزامی است و برچسب که افزودن آن به بهتر دیده شدن و قابل جستجو بودن لینک کمک می‌کند. 

نشانی اینترنتی

نشانی یا URL  لینک، نشانی محلی است که لینک اصلی در آن قرار دارد. هر لینک حتما باید دارای یک نشانی اینترنتی باشد.

 • نشانی اینترنتی لینک باید به محل اصلی لینک مقصد منتهی شود. استفاده از سایت‌های واسطه جهت ریدایرکت کردن کاربران به سایتها و صفحات دیگر اینترنت تخلف محسوب می‌شود و باعت مسدود شدن دائم حساب کاربری خواهد شد.

 • ارسال مکرر یک لینک با ایجاد تغییرات مختصر در آدرس لینک نظیر اضافه کردن حروف به اول یا آخر لینکها تقلب محسوب میشود. این لینکها حذف خواهند شد.

 • نشانی اینترنتی یک لینک باید مربوط به یک مطلب خاص در یک وب‌سایت یا وبلاگ باشد. لینک به صفحه اصلی یا کل یک سایت ممنوع است و موجب حذف لینک خواهد شد.


عنوان لینک

عنوان یا «تیتر» لینک چکیده و مفهوم کلی مطلبی است که قرار است با دیگران در بالاترین به  به اشتراک بگذارید. کلیت عنوان لینک باید به فارسی باشند.

عنوان لینک در بالاترین باید همان عنوان لینک در وبسایت مرجع باشد و کاربر ارسال کننده نباید آن را تغییر بدهد.


خلاصه لینک

در بخش خلاصه لینک به طور مختصر درباره مطلب لینک داده شده توضیح داده می‌شود.

 • خلاصه باید به گونه‌ای باشد که اطلاعات مربوط به لینک را به خواننده بدهد.

 • کلیت خلاصه باید به زبان فارسی باشد و درباره لینک باشد.

 • در بخش خلاصه آزاد هستید که نظر شخصی خود را درباره لینک بنویسید.


برچسب

برچسب یا تگ، کلمات کلیدی یک متن هستند. درج برچسب‌ها به یافتن مطالب توسط جستجوگرها کمک می‌کند.

 • برچسب‌ها باید کاملا به موضوع لینک مربوط باشند.

 • در هنگام تنظیم لینک، برچسب‌ها باید با علامت + از هم جدا شوند.

 • استفاده از برچسب‌های غیرفارسی مربوط به موضوع که باعث آسان شدن جستجو می‌شود مجاز است.